"Yeşilırmak Çocukları Doğada Bilimle Buluşuyor 2017"
25 Haziran -  29 Haziran 2018//

Başvuru Formu                                                                  Başvuru Formunu İndir

 

Kişisel Bilgiler (Öğrencinin)

Adı ve Soyadı:    
Cinsiyet: Erkek (    )            Kız (   )
Doğum Tarihi ve Yeri:  
T.C. Kimlik Numarası:  
Okulunun Adı:  
Sınıf Seviyesi: Altıncı Sınıf  (   )                 Beşinci Sınıf  (   )
Daha önce Tubitak destekli bir doğa eğitimine; Katıldım (   )               Katılmadım (   )
İlerde hangi mesleği seçmek istersiniz?  

İletişim bilgileri (öğrenci velisinin)

Anne Telefon No:  
Baba Telefon No:  
Varsa öğrencinin telefon No:  
Ev Telefon No:  
Velilere ulaşılamadığı halde başka bir yakınının tel no:  
E-Posta:  
Adres:  
Yeşilırmak Çocukları Doğada Bilimle Buluşuyor kampına neden katılmak istediğinizi belirtiniz. (Cevap başvurunuzun kabulü için önemlidir.)
 
T-Shirt bedeninizi yazınız    .......................

(Kamp için hazırlanmış olan T-Shirt ve şapka kampta ücretsiz olarak verilecektir).

Tarafımızdan bilinmesi gereken başka konular varsa lütfen belirtiniz:

 

 

 Başvuru Formları ilgili yürütücüye teslim edilecektir.BAŞVURUNUZUN KABUL EDİLMESİ DURUMUNDA AŞAĞIDAKİ KONULARI KABUL ETMİŞ SAYILACAKSINIZ

 

1. Eğitime kabul edilen katılımcılar eğitime kendi iradeleri ile katıldıkları ve doğabilecek tüm sonuçlardan dolayı hiçbir kişi ya da kurumun sorumlu olmadıklarını kabul ederler.

 

2. Katılımcılar eğitim formatına ve eğitim programına uymak ve olağanüstü bir durum dışında eğitim programına %100 devam etmek zorundadır.

 

3. Nüfus cüzdanı fotokopisi kayıt formuna eklenecek ve nüfus cüzdanları gelirken yanlarında getirecektir.

 

4. Katılımcıların belirlenmiş eğitim ilke ve kurallarına uymaları zorunludur. Yürütücü tarafından eğitim formatı dışında hareket eden katılımcılar eğitim çalışmasından uzaklaştırılır

 

5. Bu tür bir eğitim çalışmasına katılmayı engelleyecek bir sağlık sorunum ve günde 3-4 saat yürüyüş yapmaya engel bir durumum bulunmadığını beyan ederler.

 

6. Kampa katılacak kişilerin beraberlerinde: Yürüyüşe uygun ayakkabı (bileği saran kalın tabanlı spor ayakkabıları doğa yürüyüşlerinde rahat etmenizi sağlar), sırt çantası (suyunuzu, yedek tişört ve sandalet, not defteri gibi şeyleri, alacak büyüklükte ve mutlaka sırt çantası, elde taşınan çantalardan değil), GPRS (varsa),dürbün (varsa), büyüteç (varsa), fotoğraf makinesi (varsa), getirmelidirler. Müzik aleti çalabilenler minik dinletiler için çaldıkları müzik aletini beraberlerinde getirebilirler. Özellikle orgu olan öğrencilerimiz akşam etkinlikleri için getirmelidirler.

 

7. Kampa katılan kişilerin görünür ya da görünmez sağlık problemleri var ise (uyurgezer, sara, vb rahatsızlıklar) bu durumu kampın ilk günü sorumlu lidere bildirmeleri çocuklarımızın emniyetleri açısından alınacak tedbirler için gereklidir.

 

 

İzin Belgesi

 

AMASYA ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ DEKANLIĞINA

 

Velisi bulunduğum………………………………………………………………’ın TubitakBilim ve Toplum Proje Destekleme Programı,  4004  kodlu “Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları”  başlıklı proje kapsamında yer alan Amasya Üniversitesi tarafından yürürtülen “Yeşilırmak Çocukları Doğada Bilimle Buluşuyor 2018” kampında formda yazılı olan kampa katılma şartları ve kamp kurallarına uyacağımızı, çocuğumun kampa katılımına engel teşkil edecek bir sağlık sorununun bulunmadığını beyan ediyorum ve yapılacak eğitim faaliyetlerine/etkinlik, gezi ve proje çalışmalarına katılmasına izin veriyorum.

 

 

 

ADRES                                                                                                                                                                                                         Tarih

                                                                                                                                                                                                    Velinin Ad Soyadı ve İmza

Haziran 09, 2018  

Proje Linkleri

 

 

Etkinlik Resimleri

1. Gün
2. Gün
3. Gün
4. Gün
5. Gün